Sylwia Bogucka: 
Jak ruszyć z miejsca? 
Kobiecym okiem.

Utknęłaś? Kręcisz się w swoim życiu niczym chomik w kołowrotku?
Masz poczucie, że natrafiłaś na szklany sufit blokujący dostęp do nowych możliwości?
Twój nos dotyka muru a Ty nie widzisz wyjścia?
Tylko chwila dzieli Cię od momentu, w którym Twój osobisty przewodnik aktywujący do działania wyląduje w skrzynce email!

Po co czekać? Kup E-book za 27 zł teraz.  

Opinia o Ebook'u


Pani Sylwio,

Jestem pod wrażeniem tego, co znalazłam w przysłanych do mnie materiałach. Rzadko korzystam z takich materiałów, ale tym razem... Dzięki Pani przyszło mi do głowy, by przyjrzeć się sobie. Wydawało mi się, że do poprawki nie mam nic, jestem zadowolona z siebie, z rodziny, z pracy. Jak każdemu zdarzały mi się różne zastoje życiowe, kiedy nie wiedziałam co mnie hamuje, z jakiego powodu ogarnia mnie niemoc - niby wiem co robić, w którą stronę iść, ale jednocześnie nie dzieje się nic. Nie przejmowałam się tym specjalnie, bo wiedziałam, że choć są to sytuacje dla mnie nieprzyjemne to jednak krótkotrwałe, a mnie przecież nikt nie pogania, mogę sobie pozwolić na to, by żyć we własnym tempie. Kilka tygodni temu przyszły mi do głowy pewne pomysły, mocno dla mnie rozwojowe i znów coś się we mnie zatkało i tym razem było to naprawdę frustrujące.
No i wtedy trafiłam na Panią...

Beata K.​

Co będzie możliwe, kiedy przeczytasz ten E-book:

Wyznaczysz ekscytujący cel

Pasjonujący, sexy cel zmotywuje Cię do działania. Będzie Cię pociągał tak mocno, że będziesz chciała, a nie musiała go zrealizować.

Oswoisz strach 

Przyjrzysz się wewnętrznemu krytykowi, zidentyfikujesz ograniczające Cię przekonania i transformujesz je na wspierające Twoje działania.

Uczeszesz swoje myśli i zaczniesz działać

Zapanujesz nad chaosem w swojej głowie i nauczysz się kontrolować myśli, aby działały na Twoją korzyść. 
W praktyce i z przyjemnością zastosujesz skuteczne równanie: 
świadomość + działanie = rezultaty


Bonus! Rozdział specjalny. 4 pory roku Kobiecości

Kobiecy, seksowny, uwzględniający twój naturalny wewnętrzny rytm. Ten blok tematyczny sprawi, że patrząc przez pryzmat swojej kobiecości zrozumiesz kiedy jesteś najbardziej efektywna i poznasz klucz do osobistej motywacji.

Od Autorki:

Serwus Wspaniała Kobieto!
Oddaję w Twoje ręce bardzo osobisty przewodnik aktywujący do działania. Wszystko co w nim znajdziesz, jest wielokrotnie przećwiczone przez mnie i moje wspaniałe klientki. Skuteczne ćwiczenia plus porcja niezbędnej wiedzy. I to działa.

Chcesz wiedzieć, jak powstał ten e-book?
31 maja 2016 przeprowadziłam mój pierwszy webinar „Jak ruszyć z miejsca?” i zgromadził on ponad 130 kobiet. Jak na pierwszy raz to całkiem nieźle. Chciałam dać coś od siebie kobietom, które potrzebują kopa do działania i wsparcia. Ale nie tylko tym, które są w Warszawie, ani tym, które są na moich warsztatach. To miało być coś dla wszystkich kobiet w całej Polsce.

Dlatego kolejnym krokiem jaki zrobiłam była realizacja cyklicznych spotkań - 3. Środa Kobiecych Liderek on-line. Tematyka szeroka ale skoncentrowana na wzmacnianiu i dostrzeganiu własnej siły płynącej z wnętrza, relacji w równowadze i budowaniu mocnych zespołów. 

Poczułam, że muszę wrócić raz jeszcze do tematu  mojego pierwszego webinaru. Powód jest prosty, chciałam i potrzebowałam oddać w ręce kobiet pomocny zeszyt ćwiczeń. W e-book'u zawarłam klucz, esencję do samo-aktywacji. Zebrałam, uzupełniłam, dodałam odrobinę kobiecości i tak oto jest on w Twoich rękach. Korzystaj z niego śmiało. Możesz go wydrukować w całości lub tylko pojedyncze ćwiczenia. Ty decydujesz.

Życzę ci wielu odkryć i dużo przyjemności. A jak przyjdzie Ci ochota, napisz do mnie i podziel się swoją opinią na temat e-book’a.
Uściski,
Sylwia Bogucka

Kim jestem?

Założycielka społeczności Kobieca Liderka liczącej ponad 6 tyś fanów oraz Instytutu Kompetencji Liderów, ICF PCC Coach.  Życiowa misja: budzić kobiecą moc. Absolwentka seksuologii, e-biznesu, zarządzania i marketingu oraz pielęgniarstwa. Miłośniczka myślenia wizualnego, neurobiologii, ludzkiego ciała oraz etnicznej kultury słowiańskiej i hawajskiej.

Inni o mnie:

Sylwia, pracuje zawsze z pasją, zaangażowaniem i otwartą głową. Wnosi w procesy coachingowe autentyzm i kreatywność. Potrafi wydobyć z człowieka to co najlepsze a przede wszystkim pomaga urealnić wizję oraz przekuć ją w konkretny plan i działanie. Urodzona aktywatorka. Ugruntowanie to jej siła dzięki, której można poczuć swoje możliwości i moc sprawczą a wszystko w poczuciu, ze stępamy obiema nogami mocno po ziemi.
dr. Lidia D. CzarkowskaDyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu ALK

Chcę bardzo podziękować za nasze spotkanie. Jesteś niesamowitą kobietą! Zainspirowałaś mnie do zanurzenia się w siebie i działanie. Dla mnie to był sen na jawie. Poznałam się znów jeszcze głębiej, było pięknie i jestem wzruszona tym co odczuwałam, czego doświadczyłam!
Ania

Na warsztach spotkałam wspaniałe kobiety począwszy od Sylwii naszej nauczycielki, która jest niezwykle barwną i inspirującą osobą. Pierwszego dnia byłyśmy sobie obce ostatniego dnia warsztatów stałyśmy się sobie bardzo bliskie.
Monika

Dla mnie udział w warsztacie Świadoma Siebie był znakomicie spędzonym czasem we wspaniałym gronie z cudowną prowadzącą.
Stella

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie.  Jestem bardzo zadowolona i jestem pewna, że wczorajszą wiedzę będę sukcesywnie wykorzystywać i zaczęłam już od wczoraj. Wszyscy powinni wziąć udział w takich szkoleniach i mam nadzieję, że będzie jeszcze na to okazja, i że z niej skorzystają , bo naprawdę warto. Jeszcze raz dziękuję za kopniaka i otwarcie mi oczu. Bardzo proszę o sukcesywne tego powtarzanie. Sylwia jest rewelacyjna i bardzo szybko złapała z nami kontakt, co w takich warsztatach jest najważniejsze. REWELACJA!
Daria


Twój osobisty przewodnik aktywujący do działania

Chcesz zacząć zmieniać swoje życie?

Poznaj skuteczne,  sprawdzone narzędzia i niezbędną wiedzę w cenie dobrej kawy z ciastkiem. 

Po co czekać? Kup bezpiecznie E-book 

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia: