Kobieca Moc  

Motywacja do działania i pracy

Potrzebna Ci większa motywacja do działania ? Wyobraź sobie, ze twoja kobiecość to magiczna roślina żyjąca w twoim wnętrzu, odżywiająca cię, ale potrzebująca od ciebie odpowiednich warunków atmosferycznych, gleby (twoje myśli i postawa), witalnych substancji, czułości, troskliwego podlewania, i szeptaniem słów mocy, aby w pełnej krasie wraz z wiosną wytrysnęła z ciebie witalna zmysłowa energia, która rozpocznie naturalną drogę do wzrostu światła i wewnętrznej siły, przez ekscytujące lato, jesień pełną zbiorów, aż do zimy dającej ukojenie...
I tak co miesiąc.

Zapraszam do wspólnego doświadczania kobiecości, jako potencjału w życiu, relacjach i biznesie, w programie edukacyjno-aktywującym. Tylko dla kobiet i o kobietach! Przed nami przygoda i podróż na Twoje krańce totalnej autentyczności i  mocy.

Sylwia Bogucka

Ewolucjonistka

Kobiecość to twój największy potencjał. Przed tobą przygoda zmysłowa, dzika, autentyczna, merytoryczna, efektowna i efektywna...

LUTY

14

Ze sprzedażą wystartuję w Walentynki 2018. Dołącz do listy oczekujących i jako pierwsza poznasz szczegóły programu i propozycję z wyjątkową promocją.

Time left:

37
Days
08
Hours
53
Minutes
23
Seconds

Wyobraź sobie taki świat, w którym każda kobieta na ziemi czuje i realizuję swoją moc. Jest naturalnie kreatywna, żywa i wypełniona radością. Ma prawo do realizowania swojego potencjału i misji życiowej. Bez ograniczeń i na rzecz społeczności jakiej jest częścią. Korzysta z obfitości wszechświata i w zamian daje swoje talenty oraz to, co potrafi najlepiej…

Czy takie kobiety będą złośliwe, wredne, nieśmiałe, knujące, małostkowe??

Moim zadaniem, kiedy jesteś Pełna Mocy nie potrzebujesz umniejszać innym, nie chcesz ranić a wręcz przeciwnie, chcesz wspierać. 

I o tym właśnie jest mój program Kobieca Moc (nazwa może ulec zmianie, esencja pozostanie). Zaczniemy od budowania wewnętrznej siły, takiej płynącej z twojego środka, prosto z serca, prosto z trzewi, prosto z macicy! Takiej MOCY, w której będziesz czuła, że jesteś osadzona na swoich nogach, zakorzeniona w życiu, że nie musisz z nikim konkurować, nic udowadniać. Tylko po prostu przeżywasz swoje życie w pełni, osiągasz założone cele, czujesz sens i czerpiesz frajdę z relacji jakie tworzysz.

Poczuj, co będzie dla ciebie możliwe kiedy taką MOC będziesz czuła w każdej komórce swojego ciała? Jaką motywacja do działania z tego będziesz miała ?

Program Kobieca Moc - trafi do ciebie w postaci on-line: ebooki, webinary, video, ćwiczenia w pdf, maile oraz sesje indywidualne i grupowe via (skype, grupa na FB). Podstawowy materiał tzw. esencja będzie dla wszystkich uczestniczek, a następnie wybierzesz ścieżkę rozwoju dopasowaną do swoich potrzeb. 

Kilka słów o tym, co w programie?​

  1. Ciało. Poznasz wszystko co trzeba wiedzieć na temat własnego ciała, aby w pełni cieszyć się swoją kobiecością. Będzie o 4 porach kobiecości, o menstruacji, owulacji i orgazmach, o Zołzie w każdej z nas, o wewnętrznej "gadzinie, małpiszonie i mądrali" nie zabraknie mózgu w pigułce. Wszak to najbardziej seksowna cześć naszego ciała.
  2. Relacje, związki i układy partnerski a ty, jako kreatorka, świetnie odnajdująca się w ich zmiennej dynamice. Brzmi dobrze, prawda? Relacje łatwe nie są, ale jak się zna klucz do właściwej komunikacji przyprawionej empatią i ... to sprawa prosta. Uwierz mi, Twój osobisty kobiecy cykl może bardzo wspierać tworzenie super-mocnych relacji, oczywiście jeśli go świadomie wykorzystasz.
  3. Biznes. Nauczysz się jak używać w pracy swój największy potencjał - kobiecość, aby działać efektownie i efektywnie.

Zapisując się na listę oczekujących dostaniesz informacje o szczegółach programu w pierwszej kolejności.

Rejestracja do niczego cię nie zobowiązuje. Wyrażasz jedynie zgodę na otrzymanie oferty jako pierwsza!
I masz pełne prawo powiedzieć NIE, jeśli nie spodoba ci się program.​

Będą też prezenty, bardzo kobiece i pomocne.

© sylwiabogucka.com