tel. 601 896 261

"Ewolucyjny Rozwój Zespołów pomógł nam podwoić bazę klientów ultraszybkiego internetu światłowodowego w regionie "
Paweł Targoni, Dyrektor Komercyjny, Region Śląski, Orange Polska

Jak W Szybki Sposób Dwukrotnie Zwiększyć Wyniki Zespołu ?

Zapisz się na Darmowe Szkolenie, w trakcie którego:

  • Poznasz dwa czynniki efektywności zespołu
  • Zidentyfikujesz kluczowy element poprawy efektywności zespołu
  • Dowiesz się jak budować atmosferę sprzyjającą poprawie wyników

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zapoznaj się z Polityką prywatności

Sylwia Bogucka pasjonatka i ekspertka w coachingu z wieloletnim biznesowym doświadczeniem, której misją jest wzmacnianie i rozwijanie potencjału ludzkiego.
Pracuje jako Executive & Team Coach, posiada ponad 1300 godzin praktyki coachingowej: zespołowej, grupowej i indywidualnej oraz ponad 500 godzin szkoleniowych z coachingu przeprowadzonych lramach szkoleń otwartych i dla firm.
Pracowała min. dla: AVIVA, Bonduelle, Comperia, Groupon, My Deal, ORANGE, PP-ECO, PZU, Prudential.
Jest coachem ICF PCC, trenerem w programie „Narodziny Coacha”(ICF ACSTH), którego jest współautorką, mentor coachem i seksuologiem.
Uwielbia tworzyć programy rozwojowe i modele, które sprawdzają się w biznesie.
Jest kreatorką marki  i społeczności Kobieca Liderka.

Co mówią nasi Klienci?

"Podejmując się wyzwania jakim było zaangażowanie i zmotywowanie zespołu Dystrykt Menedżerów oraz wzrostu efektywności i skuteczności osiągania celów zespołowych próbowałem wielu metod pracy w tym warsztaty rozwojowe wsparte znanymi firmami szkoleniowymi, spotkania integrujące, zabawy i grywalizacje. Efekt był taki jak często słucha się menedżerów: dobre, motywujące, ale krótkotrwałe i szybki powrót do starych nawyków.

To co mnie urzeka w Ewolucyjnym Rozwoju Zespołów, to łatwość z jaką zespół wychodził ze swojej strefy komfortu poruszając trudne i wrażliwe dla siebie tematy z zachowaniem pełnego szacunku dla siebie nawzajem, co w warunkach codziennej pracy wydawało się wręcz niemożliwe. Bardzo szybko określiliśmy plan działania i jasno określone cele, które będziemy realizować co ważne pomiędzy sesjami i spotkaniami.

Rekomenduję metodę ERZ każdemu menedżerowi, który chce w swoim zespole odnaleźć siebie i rozpoznać problemy, które nawet najbardziej utalentowanemu zespołowi mogą przeszkodzić w pełnym wykorzystaniu całego potencjału".


Paweł Targoni, Dyrektor Komercyjny, Region Śląski, Orange Polska

"Najważniejszy dla nas jest fakt, że coaching zespołów pozwolił nam zrealizować założone cele, a uczestnicy zakończyli szkolenie z opracowanym, konkretnym planem działań, które mamy nadzieję, że przełożą się na jeszcze większe sukcesy Groupon Polska"


Aniela Hejnowska, CEO, Grupon Polska